|

Bandome natūralią UogaUoga kosmetiką + Prizai

Mes neslepiame savo simpatijų natūraliai kosmetikai. Susimąstant, kiek kosmetikos kasdien vartojame siekdamos būti vis gražesnės, vis galvoje sukasi noras kruopščiai išstudijuoti sudėtį ir joje rasti suprantamus  pavadinimus. Kai kalba pasisuka apie kosmetikos priemones mažiesiems, atsargumo griebiamės dar rimčiau.

Bet gėris tame, jog Lietuvoje tarp tokių atsakingų kosmetikos gamintojų galime rasti ir Uoga Uoga, kurie džiugina mus vis kurdami naujus gaminius, aprėpiančius vis daugiau mūsų kasdienių poreikių. Pagaliau UogaUoga turi ir priemonių, skirtų jautraiai mažųjų odelei.

Tad griebiamės bandyti UogaUoga gaminius ir viską aprašome jums.

 roziniai zandukai

Pirmasis gaminys mūsų rankose - drėkinantis ir apsaugantis aliejų mišinys kūdikiams smagiu pavadinimu "Rožiniai žandukai". Skaitom sudėtį. Fantastika - trys sudėtinės dalys ir visos aiškios :) Dažnai juk būna, jog skaitydamos antakius kilnojam, nesuprasdamos ką tie visi keisti pavadinimai reiškia. "Rožiniai žandukai" susideda iš sviestmedžio aliejaus, kuris puikiai maitina ir drėkina, sugydo pašutusią kūdikių odelę, simondsijų aliejaus bei vitamino E.

roziniai zandukai2

Kvapas natūralus. Čia nesitikėkite, jokių papildomų kvapų, kaip tik natūralaus aliejaus. Kadangi sviestas toks puikus, tepame ne tik kūdikėlį, bet ir mamos odą. Jeigu mamai visgi norėtųsi kvapų, laisvai įlašinkite keletą jūsų mėgiamo kvapo eterinio aliejaus.

roziniai zandukai3

Tekstūra švelni, truputėlį rieboka kaip ir tikimasi šalčiams artėjant. Tepame Beatrižės žandukus prieš išeinant į kiemą, nes saugome veidelį nuo vėjo ir šaltuko.

roziniai zandukai4

Atkreipiame dėmesį, jog tokių produktų galiojimo laikas yra visuomet trumpesnis. Todėl, kad visi produktai dėžutės viduje yra visiškai natūralūs, tad ir nenuostabu, jog galioja jie trumpiau.  

Palepinkite save, juk taip paprasta :)

Palepinom kūdikį, tad laikas ir mamos odai. Labai svarbus moteriškas ritualas vakare yra odos paruošimas miegui. Tam Uoga Uoga sukūrė labai švelnų pienelį su avižų nuoviru - "Mėnulio rasa". 

  menulio rasa

Išbandėm ir jį. Išties oda lieka itin švelni, švari, sudrėkinta. Net ir jautriai Dianos odai kuo puikiausiai tiko, oda tampa rami ir lygi. Kruopščiai pašalina makiažo likučius, tinka net ir akių makiažui valyti. Ir visa tai dar apipinta levandų kvapu! Po dienos rūpesčių ir įspūdžių belieka tik griūti į baltus minkštus patalus.

menulio rasa2

Uoga Uoga kviečia išbandyti šiuos produktus ir jus, todėl turi jums du prizus - kūno kremą kūdikiams "Rožiniai žandukai" ir veido valiklį "Mėnulio rasa". Jeigu norite juos laimėti, komentare išsakykite savo nuomonę apie tai, kuo natūralios kosmetikos sudėtis yra naudinga jūsų ar vaiko veido, kūno odai.  Gruodžio 3 d.  išrinksime dvi laimingasias.

menulio rasa3 

 

2013 Lapkričio 26
Bookmark and Share
8 komentarai Komentuoti
JurgitaS, 2013 11 27, 12:36

Lengvai įsisavinama, suteikia odai sveiko "maisto", neturi žalingo poveikio sveikatai , puoselėja ir saugo odą, taip pat ne tik gražina, bet ir gydo :).

Moniikele, 2013 11 27, 15:33

Naturali kosmetika tinka daugeliui odos tipu, o labiausei mazyliams kuriu odele labai jautri , svarbiausia tai kad nera kenksminga ir be jokiu sintetiniu priemaisu , smagu kad lietuvoje atsirado dar viena naturalios kosmetikos gamyba:)

Ruutele, 2013 11 28, 20:00

Kosmetika, kuri yra pagaminta iš natūralių medžiagų, nesukelia alergijos, nedirgina odos, taip pat neturi aitraus kvapo kuris dažniausiai erzina jautresnius žmones ir svarbiausia jog nekenkia mūsų organizmui. Kad tik daugiau tokių produktų!

puikiausioji, 2013 12 02, 07:27

Neleidžia parašyt komentaro:(

Mieloji, 2013 12 02, 17:22

Natūrali kosmetika gaminama tik iš gamtoje randamų medžiagų, išsaugant jose sukauptą energiją ir vertingąsias medžiagas.

Mieloji, 2013 12 02, 17:22

Natūralios kosmetikos poveikis odai pastebimas po ilgesnio naudojimo, tačiau jis ilgalaikis ir, svarbiausia, pasiekiamas nekenkiant žmogaus organizmui.

NijoleM., 2013 12 03, 06:37

Naturali kosmetika pasizymi sviezumu, nes yra gaminama is naturalios kilmes medziagu, kuriu galiojimo laikas paprastai nera ilgas. Taip pat ji yra biologiskai aktyvi. Naturali kosmetika puoseleja grozi is vidaus:) Nekenkia aplinkai.

dianam, 2013 12 03, 22:55

Šį kartą prizais norime nudžiuginti Moniikele, kuriai dovanojame UogaUoga kremą "Rožiniai žandukai", bei NijoleM, kuriai atitenka valiklis "Mėnulio rasa". Parašykite asmenine žinute man savo adresus, kuriais jus ir pasieks prizai.