|

Atnaujinkite vaiko garderobą su mamytės.lt

vaiko spintaGreičiausiai jūsų vaiko spinta pilna drabužių ir aksesuarų, kurie jau išaugti arba nebedėvimi. O kiek dar daiktelių, vaikiškos technikos, žaislų ar mamoms skirtų priemonių pilni namai?  

Vaikai auga nenumaldomai greitai, o mes vis sukame galvas dėl jų garderobo, beprasmiškai leidžiame savo laiką bei pinigus prekybos centruose visiškai naujiems rūbams. Kur talpinsime naujuosius bei kas dėvės tuos, kurie jau pabodo akiai ir širdžiai ar nespėjo būti sunešioti?

Turime jums puikų sprendimą - mamytės.lt

 

 

 

 

 

mamytės.lt sukurtas visoms mums kasdienėms vaikų puošeivoms, jog galėtume pirktiparduoti, keisti ar atiduoti drabužius, aksesuarus, kosmetiką, vaiko techniką, dalintis patarimais.Visa, ką mums reikia padaryti - peržvelgti vaiko drabužių spintą, nutarti, kurie iš turimų drabužių jau nebegauna pakankamai dėmesio, ar yra išaugti, nufotografuoti šiuos atrinktus daiktus atskirai ir/ar dėvimus su kitais aksesuarais, patalpinti nuotraukas bei daikto aprašymus portale mamytės.lt, nuspręsti dėl kainos ir galiausiai parduoti ar iškeisti jį į kitą šios bendruomenės narių siūlomą daiktą.

mamytės.lt bus smagi vieta mūsų bendruomenei, kurią kursime mes pačios: dalinsimės kasdieniais patarimais, kaip geriau ir originaliau aprengti vaiką vartojant atsakingai, sutaupyti. Mūsų vaikams juk nereikia dėvėti naujų brangių brand'intų drabužių, jog jie atrodytų originalūs ir unikalūs.

Narystė mamytės.lt yra nemokama ir itin "kabina" :) Tereikia keletos minučių, jog susikurtumėte savo parduotuvę ir taptumėte mamytės.lt bendruomenės nariu.

vaiko spinta x

2013 Birželio 18
Bookmark and Share